Vaiko kambario baldai. Vaikų baldai

Vaiko/jaunuolio kambario baldų projektavimas ir gamyba

Vaikų baldai


Vaiko kambarys, tai erdvė reikalaujanti originalių sprendimų. Vaiko kambarys, tai mažas vaiko pasaulėlis, kuriame jis ilsisi ir žaidžia, mokosi ir bendrauja. Leiskite savo vaikams dalyvauti vaiko baldų kūrimo procese, tai paskatins vaiko kūrybiškumą bei sustiprins vaiko atsakomybės jausmą naudojantis naujaisiais baldais.

Geras vaiko kambarys pirmiausia turi pasižymėti praktiškumu – jame turi būti viskas, kas reikalinga. Kambarys turi ugdyti vaiko grožio suvokimą, todėl yra patariama naudoti aiškių formų baldus, kontrastingas spalvas, vengti margumynų, saikingai naudoti kambario dekoracijas.

Kadangi vaikai auga ir auga jie greitai, siūlome alternatyvą baldų keitimui kas 3-5 metus – augančius vaiko baldus. Augant Jūsų vaikui, kartu su juo augs jo stalas ar kėdė, o Jūs tokiu būdu išvengsite papildomų išlaidų.

Mes siūlome:

  • vaiko/jaunuolio baldų projektavimas;
  • vaiko kambario baldų gamyba;
  • baldų pristatymas ir montavimas.

Vaiko baldus pagaminsime pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus.

Jeigu abejojate dėl vaiko kambario baldų dizaino, išsidėstymo, naudojamų medžiagų, susisiekite su mumis. Pasiūlysime Jums tinkamą ir prieinamą sprendimą.

 

Nuotraukos Jūsų idėjoms:

Individualaus dizaino vaiko/jaunuolio kambario baldai, vaikų baldų gamyba

© Protingi baldai, 2011–2016 | tel. +370 657 78056 | Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

template-joomspirit